Жителі стародавнього села Мошни на Черкащині знайомились з творчістю студентів Білоцерківського національного аграрного університету

19 травня  у рамках проведення профорієнтаційної роботи вокальний ансамбль студентів біолого-технологічного факультету (художній керівник Н.В. Булей) брав участь у мистецькому святі творчих колективів «Мошни скликають друзів» за проектом «Ми – діти твої, Україно». Пісні, у майстерному виконанні вокального ансамблю, були сприйняті глядачами дуже тепло, з великим зацікавленням, задоволенням і бурхливими оплесками.

Разом з цим у будинку культури демонструвалась презентація про університет і правила прийому до ВНЗ у 2017 році. У ході індивідуального спілкування з батьками потенційних абітурієнтів та самими учнями науково-педагогічні працівники кафедри технології виробництва молока і м᾿яса (доц. Борщ О.В., Донченко Т.А., асист. Борщ О.О., Ластовська І.О.) звертали увагу на пріоритет університету та вагові коефіцієнти до балів ЗНО при зарахуванні до Білоцерківського НАУ, на можливості практичної підготовки студентів на базі вітчизняних аграрних підприємств з інноваційними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції та стажування студентів за кордоном. Також наголошували на можливості навчання на військовій кафедрі та різнобічну участь у художній самодіяльності й спортивних секціях.

Організатори мистецького свята висловили побажання подальшої співпраці з нашим університетом у даному напрямку.

Доцент кафедри технології виробництва молока і м'яса Борщ О.В.