Майбутні абітурієнти в гостях у екологів та іхтіологів-рибоводів

Відповідно до програми профорієнтаційної діяльності 31 жовтня на екологічний факультет було запрошено учнів 9 класу БЗШ № 16 м. Біла Церква. Перед учнями та вчителями школи виступили декан екологічного факультету професор О.М. Мельниченко, професор В.В. Лавров та доценти Т.О. Грабовська й П.І. Веред. Вони цікаво і переконливо розповіли про університет і його переваги перед іншими ВНЗ, про змістовне та захоплююче життя студентів екологічного факультету, перспективи випускників-екологів та фахівців з виробництва продукції рибогосподарських підприємства на сучасному ринку праці. Учні та вчителі із захопленням слухали виступаючих, цікавились особливостями навчання і дозвілля. Потім вони відвідали експозиційну лабораторію, де з цікавістю розглядали численних представників іхтіофауни та інших тварин. Екскурсію провели ст. викладач О.Р. Михальський та доцент Н.М. Присяжнюк, які ознайомили учнів з унікальними особливостями багатьох тварин. Майбутні абітурієнти йшли додому з приємним враженням і захоплено обговорювали почуте і побачене.