Сучасні лекції у коледжі

15 листопада співробітники Білоцерківського національного аграрного університету, завідувач кафедри гігієни тварин та основ санітарії, доцент Малина Василь Вікторович та доцент кафедри технології виробництва молока і м'яса Борщ Олександр Васильович відвідали Маслівський аграрний коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного університету.

Найпоширенішою формою проведення занять у вищому нвчальному закладі у є лекція. Це універсальний спосіб передачі великого обсягу інформації значній кількості слухачів. На сучасному етапі лекція виступає і як організаційна форма навчання, і як метод навчання – «монологічний виклад навчального матеріалу в систематичній і послідовній формі, сконцентрований, в основному, навколо фундаментальних проблем науки».

Викладачами біолого-технологічного факультету БНАУ були прочитані 2 лекції  для студентів 4 курсу біолого-технологічного факультету коледжу за темами: «Загальна профілактика хвороб тварин при їх вирощуванні в умовах промислової технології» та «Сучасні технології виробництва молока».

Старостенко І.С., доцент