Загальностудентська виховна година

29 листопада в актовій залі університету відбулася загальностудентська виховна година, на яку було запрошено керівництво університету, старост всіх академічних груп, заступників, кураторів груп та курсів, деканів, заступників деканів, студентів.

Очолив засідання ректор університету – Анатолій Степанович Даниленко.

Виховна година була присвячена досить нагальному колу питань, а саме: волонтерська діяльність студентів університету напередодні Новорічних і Різдвяних свят, налагодження тісної співпраці наших студентів із іноземними студентами.

Найголовнішім і найактуальнішим питанням даного зібрання було питання ліквідування заборгованостей та готовності студентів до складання зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Розмова ректора зі студентами, старостами та кураторами була змістовною, вирішили нагальні питання щодо проблем у навчанні, а також визначили перспективу на майбутнє.