Студент БНАУ бронзовий призер з Комбат Дзю-Дзюцу

Комбат Дзю-Дзюцу – стародавнє японське військове мистецтво бою! Бойове Джиу-джитcу – це мистецтво реального рукопашного бою в умовах військових дій, штурмових операцій спецпідрозділів армії і поліції, а також метод протидії агресії вуличній злочинності.

1-3 грудня у м. Ужгород пройшов Відкритий Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу – CombatJu-Jutsu Open European Championship.

240 спортсменів з 11 країн світу продемонстрували видовищні поєдинки та чудову техніку. У загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином: 1 місце – Україна; 2 місце – Азербайджан; 3 місце – Туреччина. У складі національної збірної свій внесок у перемогу зробили представники Київщини: ІІІ місце зайняв студент 3 курсу 2 групи біолого-технологічного факультету нашого університету Шишківський Денис.

Вітаємо Дениса з перемогою, бажаємо удачі та перемог у подальшому. Пишаємось такими нашими студентами!

Ткаченко С.В., доцент, наставник 2 групи ІІІ курсу