Продовжуємо практику викладання студентам лекційного матеріалу англійською мовою

Послухати та підтримати свого колегу прийшли співробітники факультету та рідної кафедри, а також науково-педагогічні працівники біолого-технологічного факультету.

Практика читання лекцій англійською мовою дає змогу самовдосконалення науково-педагогічних працівникам та мобілізує студентів до вивчення іноземної мови.
Дякуємо Вам, Ігоре Миколайовичу, за цікаву і змістовну лекцію та бажаємо успіхів у Вашому професійному зростанні та надання знань і умінь студентській молоді.

Івасенко Б.П., доцент каф. акушерства і біотехнології
репродукції тварин