Візит делегації університету ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошице (Словаччина)

4 травня Білоцерківський НАУ відвідала делегація Університету ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошице, Словаччина, у складі проф. Яна Мойжішова, ректор університету, др. Людмила Кундрікова, канцлер, проф. Юрай Пістл, проректор з науки і міжнародної співпраці, проф. Оскар Надь, проректор з питань клініки і зв'язків з виробництвом, др. Роберт Шретер, скарбник. Делегацію урочисто вітали студенти та працівники університету. Колеги з Кошице взяли участь у засіданні вченої ради БНАУ. У вступному слові ректор А.С. Даниленко розповів про здобутки колег з Кошице у модернізації навчального процесу та про почесне місце, яке університет посідає, увійшовши до трійки найпередовіших закладів ветеринарної освіти Європи. Ректор А.С. Даниленко високо оцінив особистий вклад ректора Я. Мойжішової у розбудову співпраці двох університетів і оголосив про рішення вченої ради присвоїти проф. Яні Мойжішовій звання почесного доктора БНАУ. Ректор А.С. Даниленко вручив проф. Я. Мойжішовій диплом почесного доктора БНАУ та сердечно привітав її. У своїй промові проф. Я. Мойжішова подякувала за високу відзнаку роботи її особистої та команди університету і поділилася думками з власного досвіду щодо непростого завдання модернізації освіти на факультеті ветеринарної медицини. Ректор Я. Мойжішова запевнила, що співпраця двох університетів буде і надалі розвиватися, особливо у питанні модернізації факультету ветеринарної медицини БНАУ. Ректор Я. Мойжішова особисто та колеги з Кошице надаватимуть консультативну та методичну підтримку у підготовці факультету до міжнародної акредитації.

Делегація партнерського університету відвідала факультет ветеринарної медицини, де ознайомилася з умовами для навчання та наукової роботи студентів, аспірантів, роботою клініки та лабораторій. Відбувся обмін думками з колегами щодо багатьох аспектів функціонування факультету. Словацька делегація відвідала також біолого-технологічний факультет, біостаціонар, НВЦ та базове підприємство для навчальної практики студентів СТОВ "Агросвіт".