Робочий візит професора Дрезденського університету прикладних наук К. Шмідтке до Білоцерківського НАУ

З 22 до 24 травня у Білоцерківському національному аграрному університеті з робочим візитом перебував доктор наук, професор Дрезденського університету прикладних наук Кнута Шмідтке.

У насиченій програмі перебування німецького колеги була участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми органічного виробництва», круглому столі з проблем важливих питань розвитку органічного виробництва в Україні, відвідування дендропарку «Олександрія», Сквирської дослідної станції органічного виробництва ІАП НААН.

Під час зустрічі з ректором БНАУ академіком А.С. Даниленком, професор К. Шмідтке висловив зацікавленість у розширенні контактів та двосторонніх відносин між закладами вищої освіти. Сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці та плани щодо реалізації наступних спільних проектів.

Під час візиту професора К. Шмідтке обговорювались напрями  подальшої наукової співпраці між університетами-партнерами. Це можливості участі українських і німецьких студентів ОР «Магістр» у програмах академічного дослідницького обміну; запровадження науково-дослідних програм; проведення спільних конференцій і семінарів; написання наукових статей.

Грабовський М.Б., завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин