Студентське самоврядування. Обрано голову студентської ради університету

З давніх-давен у кожної соціальної групи завжди був лідер, який вів за собою інших, ніс за кожного відповідальність, указував на помилки підлеглих і навчав їх. Як правило, справжній лідер має такі чесноти, як: відповідальність, зібраність, дисциплінованість та самоконтроль. Саме вони викликають бажання співпрацювати з цими людьми.  Як не крути, але людина поважає сильного лідера, а щоб стати керівником – потрібно більше знати і багато вміти.

12 лютого, в центральному корпусі Білоцерківського НАУ, відбулися вибори голови студентської ради університету.  За підсумками голосування, на цю посаду була обрана Ліщенко Інна, студентка 2 курсу факультету ветеринарної медицини.  Представивши свою програму щодо вдосконалення попередніх реформ, поліпшення студентського дозвілля та реалізації нових проектів, які можуть поліпшити відносини між викладачами та студентами, вона довела, що гідна бути лідером. Інна насправді є найкращим претендентом на таку серйозну посаду, адже їй притаманні якості, необхідні для посади як голови студентської ради Білоцерківського національного аграрного університету.

Від усього факультету ветеринарної медицини щиро вітаємо Інну з її не першою і, впевнені, не останньою перемогою, бажаємо сил, терпіння та наснаги у роботі, яка її чекає.

Студрада ФВМ, деканат ФВМ