Інженери-геодезисти та інженери-землевпорядники підвищуватимуть кваліфікацію на агробіотехнологічному факультеті

Між нашим університетом та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) укладено договір про співробітництво щодо підвищення кваліфікації інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Згідно з погодженими Держгеокадастром типовими програмами підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників розроблено типові програми і навчально-тематичні плани, які розглянуті на засіданні ради агробіотехнологічного факультету  та затверджені вченою радою університету.

Програма підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників містить 7 модулів, які охоплюють сферу землеустрою. Програма підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів містить 9 модулів, які містять в собі питання з топографо-геодезичних та картографічних робіт.

Програма розрахована на двотижневий курс підвищення кваліфікації, обсягом 75 годин. Підсумковим контролем знань слухачів є іспит, який буде проводитися  за  два етапи: тестування та співбесіда.

Підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників на базі агробіотехнологічного факультету свідчить про високий авторитет  освітньої діяльності нашого університету.