УВАГА! Відкриті конкурси програми Еразмус+

Відкриті конкурси

програми Еразмус+: КА 1 – Навчальна кредитна мобільність за участю
Білоцерківського національного аграрного університету
Bila Tserkva National Agrarian University – Erasmus+ Key Action 1: Learning Mobility of Individuals

Студенти та викладачі університету мають можливість отримати стипендії в рамках програми Еразмус+: KA1 на навчання/cтажування в таких університетах:

Туреччина

Ondokuz Mayıs University (м. Самсун) – (Deadline – 31 березня 2018 року для студентів та викладачів)

1 cтудент (бакалавр), 1 викладач (для викладання). Тривалість проекту з 2017 до 31.07.2019 р.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ, ІІІ та IV курсів бакалаврату факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ мають можливість навчатися упродовж 5 місяців, а викладачі мають можливість пройти стажування у формі викладання упродовж 7 днів в Ondokuz Mayıs University в м. Самсуні у першому семестрі 2018/2019 н.р.

Afyon Kocatepe University  (м. Афійон) – (Deadline – 31 березня 2018 року для студентів та викладачів)

1 студент (бакалавр), 1 викладач (для викладання), 1 викладач (для стажування). Тривалість проекту з 2017 до 31.07.2019 р.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ, ІІІ та IV курсів бакалаврату факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ мають можливість навчатися упродовж 5 місяців, а викладачі мають можливість пройти стажування упродовж 7 днів в Afyon Kocatepe University  в Афійоні у першому семестрі 2018/2019 н.р.

Франція

Інститут вищої освіти та досліджень у галузі харчування, здоров’я тварин, агрономічних наук і навколишнього середовища VetAgro Sup (м. Ліон) – (Deadline – 31 березня 2018 року для викладачів)

4 викладачі (для стажування). Тривалість проекту з 2017 до 31.07.2019 р.

Відповідно до умов проекту викладачі агробіотехнологічного та факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ мають можливість пройти стажування у французькій національній школі VetAgro Sup в Ліоні упродовж 10 днів у першому семестрі 2018/2019 н.р.

Чехія

Університет природничих наук (м. Прага) – (Deadline – 31 березня 2018 року для студентів та викладачів)

3 студенти (бакалавр, магістр), 2 викладачі (для викладання). Тривалість проекту з 2017 до 31.07.2019 р.

Відповідно до умов проекту студенти ІІ, ІІІ, IV курсів бакалаврату та І курсу магістратури економічного факультету Білоцерківського НАУ мають можливість навчатися упродовж 5 місяців, а викладачі мають можливість пройти стажування у формі викладання упродовж 10 днів в Університеті природничих наук у Празі у першому семестрі 2018/2019 н.р.

Детальну інформацію щодо процедури подачі заявок та умов конкурсного відбору можна знайти в Розділі “Міжнародна діяльність. ERASMUS+” за посиланням http://btsau.edu.ua/uk/content/erasmus

Вовкотруб Н.В., координатор Еразмус+ Білоцерківського НАУ