Новини | Кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Засідання гуртка публічного управління і адміністрування                                           Сьогодні члени гуртка публічне управління та адміністрування визначилися з темою наступ-ного засідання: «Особливості міжкультурної комунікації в публічному секторі». Також згадали учасників Революції гідності та долучилися до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ         17 лютого у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся день відкритих дверей, то ж кафедра публічного управління і міжнародної економіки гостинно зустрічала своїх майбутніх студентів.
Всі хто визначився і обере для себе спеціальність публічного управління і адміністрування –це майбутні керівники, яким доведеться стати біля керма органів державного та місцевого управління!
Саме ці молоді люди будуть втілювати в країні життєдайні реформи, задля покращення життя наших співвітчизників.
Чому потрібно обрати саме наш університет?
– Тому, що наша програма навчання предбачає підготовку управлінської еліти за європейськими стандартами на принципах «Good Governance»;
– Ми навчаємо лідерству й успішному публічному адмініструванню, надамо дорожню карту, що веде до успіху
– Ми формуємо нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, уміють системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист суспільних інтересів.
Водночас, ми надаємо якісну економічну підготовку, що дасть змогу не просто орієнтуватися у соціально-економічних процесах, а й грамотно впливати на них у межах своїх компетенцій.
Навчання буде корисне тим, хто хоче побудувати успішну політичну (чи публічну) кар’єру.
Телефони для довідок: (04563) 5-30-23, 9-18-36. Адрес: пл. Соборна 8/1, м. Біла Церква, Київська обл., 09117. Сайт: http://btsau.edu.ua/…/diyalnist-kafedry-publichnogo-upravli…

Науково-педагогічні  працівники кафедри  взяли  участь у   семінарі зі стратегічного розвитку регіонів та участі об'єднаних територіальних  громад у цьому процесі . Сьогодні вкотре було означено вектори  діяльності органів місцевого управління . Це  і стратегічне планування,   і реалізація цих планів,  і конкуренція за  інвестиції та кращі робочі місця тощо.

ЗУСТРІЧ ІЗ БАТЬКАМИ ВИПУСКНИКІВ

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НВО "ЛІЦЕЙ-МАН"

24 січня 2018 року доцентом кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Лобунець В.І. проведено зустріч з батьками випускників Білоцерківського НВО "Ліцей-МАН". Було проінформовано про переваги навчання в Білоцерківському НАУ, що викликало зацікавленість та питання батьків.

Проведення відкритих лекцій – це своєрідний екзамен для викладача. І хоча, з одного боку, вони являють собою чергову лекцію навчального курсу, призначену для студентів, а з іншого – є деякою подією в професійній діяльності лектора, що вимагає спеціальної підготовки, щоб показати свою професійну компетентність і почути від колег пропозиції щодо її удосконалення.
Тож 12 лютого, відбулась відкрита лекція Сокольської Т.В., присвячена характеристиці основних об’єктів контролінгу, серед яких ключове місце відведено витратам. Процес управління витратами на підприємствах їх мінімізація та формування центрів відповідальності є надзвичайно важливими у діяльності менеджерів, а тому ці питання захопили увагу студентів і викликали жваву дискусію.

Засідання гуртка "Публічне адміністрування"                                                       Одним із критеріїв освітньої діяльності вищого навчального закладу є наявність англомовних програм та частки іноземних студентів, що навчаються в ньому. Білоцерківський національний аграрний університет, є одним із провідних навчальних закладів України, випускники якого користуються підвищеним попитом на ринку праці, як вітчизняних так і зарубіжних компаній. Отже, в нашому університеті також навчаються іноземні студенти і створення їм належних соціальних умов належить до головних пріоритетів. З метою уникнення труднощів із їх соціальною адаптацією та набуття професійних компетентностей кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки залучила їх до участі у роботі наукового гуртка публічне адміністрування.
Оскільки публічне управління це пошук найкращого способу використання ресурсів задля досягнення пріоритетних цілей суспільного розвитку, група студентів із Камеруну зацікавились цим питанням і долучилася до роботи гуртка.
31 січня відбулася перша зустріч, яка пройшла в доброзичливій, комфортній атмосфері. Було висловлено ряд цікавих пропозицій для подальших дій. Такі заходи будуть корисними в плані розширення кругозору у пізнанні культури обох країни та поліпшення адаптації іноземних студентів до наших умов.