Презентація Стратегії Білоцерківського НАУ в забезпеченні збалансованого розвитку Білоцерківської громади Київської області

Сьогодні, кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки, ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку БНАУ презентували Стратегію Білоцерківського НАУ в забезпеченні збалансованого розвитку Білоцерківської громади Київської області, розроблену в рамках україно-чеського проєкту "Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні" ("Interuniversity cooperation as a tool for enhancement of quality of selected universities in Ukraine”).

В її обговоренні взяли участь заступник голови КОДА Жанна Осипенко, керівник центру післядипломної освіти, центру досліджень з вищої освіти Чеської республіки Ян Бесєда, канд. наук з держ. управління з розвитку громад та територій Тетяна Тимошенко, заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви», депутат Білоцерківської міської ради Оксана Сахарова, начальник управління благоустрою та екології Департаменту житлово-комунального господарства БМР Альона Колотницька, депутати Білоцерківської міської ради, Тетяна Голотюк, Ольга Нагорна, Юлія Місевра, керівник юридичної клініки БНАУ, членкиня Правління Асоціації юридичних клінік України доцент, Ольга Настіна, депутат БМР, канд. екон. наук, асистент каф. ПУАМЕ, Геннадій Джегур, здобувачі ОП «Публічне управління та адміністрування», науково-педагогічні працівники Білоцерківського НАУ.

Проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності БНАУ, професор Тетяна Димань, подякувала нашим експертам  з розвитку освіти та місцевого самоврядування, які завжди незважаючи на свою зайнятість, не лише сьогодні, а постійно, надають нам  слушні поради.

Щира вдячність старшому викладачеві Світлані Лобачовій за професійний синхронний переклад.