ENG | УКР |

Студентське самоврядування

 
 
 

 

 

 
Ліщенко Інна – голова студентської ради Білоцерківського національного аграрного університету.
Староста 3 курсу факультету ветеринарної медицини. Дисциплінована, відповідальна і працьовита. По життю лідер.
Моя мета – створювати таку атмосферу, щоб роки навчання проходили цікаво і дуже захоплююче. Щоб студенти могли належним чином розкрити свій творчий та особистісний потенціал.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пархоменко Світлана – голова студентської ради факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету.
Я переконана що чесність та наполеглива праця в поєднанні з натхненням та цілеспрямованістю дають неймовірні результати як в навчанні так і в діяльності поза навчальним процесом.
Вірю, що лише командна робота в дружній атмосфері може дати максимальні результати.
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Поліщук Юлія – голова студентської ради біолого-технологічного факультету.
Студентка 2 курсу біолого-технологічного факультету, спеціальність 204 «Технологія виробництва і продукції тваринництва», староста групи.
Відкрита до нових знайомств, цілеспрямована, завжди йду до своєї цілі.
«В житті не потрібно боятись робити помилки, адже навіть найуспішніші люди переживали тяжкі часи.»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Єлчева Катерина – голова студентської ради факультету ветеринарної медицини. Староста групи факультету ветеринарної медицини. 

Беру активну участь у житті університету і вважаю, що студентське самоврядування допомагає молоді вести активне життя, розвиватися, наповнювати своє життя новими знайомствами, подіями та яскравими емоціями. Моя мета – модернізація студентського самоврядування, робота у соціальних мережах, поширення та донесення  серед студентів інформації про різноманітні події університету!​

 
 
 
 
 
 

 

 

Баліцька Наталія – голова студентської ради економічного факультету. Студентка 3 курсу економічного факультету, спеціальність: "Публічне управління та адміністрування", студентка Всеукраїнського відбору Відкритого університету реформ ВУР-12, активна та завждина полеглива. Зайняла посаду голови студентської ради факультету завдяки тому, що організовувала та активно брала участь в різних заходах.

Ми організовуємо та проводимо різноманітні конференції, «круглі столи» інтелектуальні та ділові ігри, онлайн-івенти. Проводимо ділові тренінги, «мозкові штурми», проводимо аналіз діяльності факультету, соціологічні опитування, анкетування. Якщо коротко, то багато чим займаємося. Часто проводимо брейн-ринги та цікаві і захоплюючі вікторини.
Ви запитаєте навіщо?
Наша мета – збільшити рівень залучення молоді до цікавих заходів та студентського життя, забезпечити якісний розвиток творчих та пізнавальних здібностей студентів.

 

 

 

 

Волинець Ілона – голова студентської ради екологічного факультету. Студентка 2 курсу екологічного факультету, спеціальності 101 "Екологія", староста групи.
Щира, добра, активна, наполеглива. Завжди йду до своєї цілі, прагну досягнути кращого. Що подобається робити в цьому житті? Та все! Головне, не стояти на місці!
 
 
 
 

 

 

 

 

Пономаренко Сергій – голова ради студентського самоврядування агробіотехнологічного факультету. Студент 2 курсу агробіотехнологічного факультету спеціальності 201 – «Агрономія». Відмінник навчання.

За період перебування на посаді голови ради студентського самоврядування агробіотехнологічного факультету я побачив як  складно працювати і навчатися одночасно, проте, яке ж задоволення приносить кожна перемога. Тому вважаю, в житті головне, це вірити у себе і іти тільки в перед, ніколи не повертатися назад, бо все що минуло вже не повернеш, потрібно  радіти кожному дню і мрії обов'язково збудуться.

 

 

 

 

 

Ткаченко Вікторія – голова комітету співдії якості, староста 3 курсу ОП філологія

Ми – голос студенства. Ми ті, хто може змінити будь що, будучи згуртовані. Спільними зусиллями студентська рада робить навчальний процес цікавішим. Разом – до нових висот!
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Лехкодер Максим  заступник студентського ректора, голова комітету захисту прав студентів,студент магістратури ОП право.
Вважаю, що у кожного з нас є права та обов’язки. Якщо є вияви дискримінації – ми обов`язково зробимо усе для того, щоб подолати цю проблему і знайти її рішення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Федоренко Дмитро голова інформаційного відділу Білоцерківського національного аграрного університету. Староста групи факультету Права та Лінгвістики.
Беру активну участь в житті університету і намагаюсь разом зі студентською радою урізноманітнити студентське життя. Люблю працювати у великих колективах та думати над грандіозними проектами.
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
Поліщук Анастасія – секретар студентської ради. Студентка 2 курсу, факультету ветеринарної медицини. Відмінниця від початку навчання.
Я завжди говорю правду, живу чесно, і мені немає чого приховувати від людей. Завжди відповідаю за свої слова діями. Стараюся бути відкритою для всього нового. Вважаю, що будь-який досвід, незалежно від того чи позитивний він, чи негативний, є корисним у житті кожної людини.