Міжнародна діяльність | Біолого-технологічного факультету

Студентська молодь та викладачі мають широкі можливості для проходження практики та стажування за кордоном, що дозволяє отримати знання з сучасних харчових та сільськогосподарських технологій, організації виробництва на підприємствах та вивчати культурні традиції інших країн, вдосконалювати знання іноземних мов. Студенти проходять практику на м’ясокомбінаті «Allfein» у Німеччині, де мають можливість використовувати отримані знання та вміння, а також у квітні 2019 року розпочато співпрацю з міжнародною компанією Trouw nutrition Ukraine та створено проект «Feed up», який передбачає:
  • проходження виробничої практики;
  • можливість працевлаштування;
  • майстер-класи, семінари, лекції.

Міжнародна діяльність здійснюється з метою закріплення теоретичних знань студентів, поглиблення та вивчення практичного досвіду з інноваційної, освітньої та наукової діяльності. Згідно укладених договорів співпрацюємо з навчальними закладами і науковими установами різних країн:
– Інститут тваринництва (Institute of animal science, Kostinbrod) Болгарія, м. Костінброд;
– Сільськогосподарська академія (Agricultural academy, Sofia) Болгарія, м. Софія;
– Сільськогосподарський університет (Agricultural university – Plovdiv) Болгарія, м. Пловдів;
– Університет ім. Шахіда Бахонара (Shahid Bahonar university) Іран, м. Керман.

Передбачено проведення спільних досліджень між кафедрою технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин БНАУ та DuPont Pioneer (ТОВ “Піонер Насіння Україна”), у системі грунт-рослина-якість кормів та вивчення їх впливу на продуктивність і здоров'я тварин, що розпочаті за домовленістю з керівником напряму годівлі тварин та технології кормів фірми DuPont Pioneer, Джонстон, Айова, США доктором наук Bill Mahanna.
Співробітники факультету постійно проводять поглиблення і розширення існуючих контактів з іноземними ВНЗ-партнерами та іншими установами країн Європи, Азії; США та ін. а також щодо удосконалення і розширення баз виробничих практик, стажувань студентів за кордоном.