ENG | УКР |

Студентське самоврядування

                                                    
Голова студентської ради екологічного факультету:                  Заступник голови студентської ради:                         
Волинець Ілона Олександрівна                                                                Салтанюк Віталіна Русланівна
Старости факультету:
                                
Потіха Діана Ігорівна 1 курс             Контуш Анастасія Олександрівна 1 курс         Лісненко Вікторія Володимирівна 2 курс
                                                                                  
Савченко Тамара Євгенівна 2 курс        Волинець Ілона Олександрівна 3курс         Мітрохина Альона Анатоліївна 3 курс
                                   
Близнюк Альона Анатоліївна 4 курс           Сідоран Яна Василівна 4 курс                       Рудюк Юлія Сергіївна 5 курс
Яценко Анастасія Олександрівна 5 курс
 
Навчально-науковий комітет:
Близнюк Альона Анатоліївна 4 курс     
Рудюк Юлія Сергіївна 5 курс 
Миколайчук Ольга В`ячеславівна 2 курс
Курта Аліна Миколаївна 3 курс
 
Комітет соціальної роботи:                                                       Інформаційний комітет:
Віхрицький Олександр Михайлович 1 курс                                   Савченко Тамара Євгенівна 2 курс
Шаль Віталій Ігорович 1 курс                                                         Рахмангулов Владислав Васильович 2 курс
Контуш Анастасія Олександрівна 1 курс                                      Лозовий Владислав Сергійович 1 курс
                                                                                                        Мітрохина Альона Анатоліївна 3 курс
 
Культурно-виховний комітет:                                                   Спортивно-оздоровчий комітет:
Остапюк Оксана Михайлівна 3 курс                                              Акімов Владислав Валерійович 3 курс
Лісненко Вікторія Володимирівна 2 курс                                       Мельник Михайло Іванович 2 курс
Сідоран Яна Василівна 4 курс                                                       Єрмолаєв Ілля Олексійович 3 курс
Жолудь Марина Юріївна                                                                Колотій Григорій Миколайович 2 курс
Бойко Дарія Володимирівна                                                           Курмаз Владислав Олександрович 1 курс
Яценко Анастасія Олександрівна 5 курс
Рогоза Вікторія Володимирівна 4 курс
Найченко Владислав Олександрович 3 курс
Бордун Валентина Петрівна 4 курс
Ряднина Сергій Віталійович 1 курс