ENG | УКР |

Навчання іноземців

 

Підготовка спеціалістів із числа іноземних громадян є важливим напрямком діяльності БНАУ. Географія залучених до лав слухачів курсів мовної підготовки та студентів університету щороку розширюється. Громадянство  здобувачів вищої освіти БНАУ: Алжир,  Азербайджан, Бангладеш, Гвінея, Гамбія, Еквадор, Ефіопія, Ірак, Іспанія, Індія, Ізраїль, Камерун, Ліван, Непал, Нігерія, Пакистан, Шрі-Ланка та ін.

Співробітники відділу роботи з іноземними студентами допомагають іноземним студентам і абітурієнтам у вирішенні  проблем, пов'язаних із вчасною реєстрацією їх на території України, документообігом, навчанням, здоров’ям, проживанням у гуртожитку та соціокультурною адаптацією, яка реалізується завдяки застосуванню різноманітних методів та форм позанавчальної діяльності: бесіди, лекції, екскурсії, відвідування музеїв, театрів, місць активного дозвілля, зустрічі із керівництвом університету та його структурних підрозділів, святкові концерти, робота творчих студентських колективів, спортивних гуртків та секцій.

 

Підготовче відділення

Кафедра мовної підготовки для іноземних громадян, яка входить до складу Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету, щорічно здійснює набір іноземних слухачів на мовні курси. Завданням кафедри мовної підготовки є навчання іноземних громадян української мови, підготовка їх до вступу в БНАУ, або в інші заклади вищої освіти України.

Нині набір іноземних слухачів становить більше 300 осіб.

Викладачі кафедри – висококваліфіковані фахівці, кандидати філологічних наук, доценти, які мають великий досвід викладання слухачам-іноземцям.

Навчання на  підготовчому відділенні здійснюється за контрактом, укладеним іноземцем з навчальним закладом. Форма здобуття освіти на підготовчому відділенні для іноземних громадян – денна, здійснюється аудиторно, тривалість навчання – 10 місяців (з перервою на новорічні зимові канікули). У разі успішного закінчення мовних курсів для іноземних громадян слухачі отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого факультету, відділення (підрозділу) для іноземців та осіб без громадянства Білоцерківського національного аграрного університету.

Випускники кафедри мовної підготовки для іноземних громадян мають можливість продовжити своє навчання в Білоцерківському НАУ за напрямами ветеринарної медицини, агробіотехнологій, екології, філології, права, економіки, харчових технологій тощо.

Заняття слухачів проводяться у навчальному корпусі номер 9, який розташований поруч з гуртожитками університету. До послуг слухачів бібліотека, читальний зал, спортивний зал на базі кафедри фізкультури університету, стадіон, їдальня, студентський клуб, вокальний ансамбль, комфортабельні гуртожитки. Слухачі кафедри мовної підготовки забезпечені навчальною літературою, а також мають змогу постійного доступу до навчальних матеріалів, які завантажені у системі е-навчання університету MOODLE.  Академічна група складається з 12-15 осіб, склад групи – інтернаціональний.

 

Відгуки студентів

Дженіфер Елізбет Розеро (Jennyfer Lizbeth Rosero Ayala), Еквадор

Я приїхала з Еквадору. Я студентка екологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету. В цьому році я закінчила своє навчання на першому курсі, успішно склала сесію та перейшла на другий курс. Мені дуже подобається навчатися в цьому університеті, адже колектив викладачів чудовий та високопрофесійний. В університеті панує тепла і дружня атмосфера серед студентів. Багато уваги приділяється практичній підготовці. Навчання в Білоцерківському НАУ – це добра можливість отримати кваліфіковану освіту. Раджу всім пройти навчання саме в цьому університеті.

 

Альберт Аду (Albert Adu), Гана

Я Альберт Аду з Гани, навчаюся в Білоцерківському національному аграрному університеті, Україна, Європа. Я дуже рекомендую вам вибрати цей університет через якість викладання в поєднанні з невимушеною та дружньою атмосферою. Є багато інших студентів, які приїхали з різних країн, тож ви, можливо, зможете відкрити для себе деякі нові культури. Сподіваюся, що скоро побачимося і ви ніколи не пошкодуєте.

 

Стефан (Stefan), Камерун

Я Стефан і з Камеруну. Я обрав Білоцерківський національний аграрний університет й Україну, тому що тут недороге життя і у мене є гарні можливості для вивчення хімії. Мовні курси хороші та зрозумілі. Мій друг порадив мені навчатися в Україні, і я б рекомендував цей університет своїм друзям.

 

Наші випускники

Ірфан Рашид (Irfan Rasheed) (2017-2021)

Мене звати Ірфан Рашид. Я з Пакистану і зараз я аспірант Білоцерківського національного аграрного університету, Біла Церква, Україна. До вступу в аспірантуру я закінчив курси навчання українською мовою в цьому університеті та отримав сертифікат. Мій факультет економічний, кафедра державного управління, адміністрування та міжнародної економіки. Я вивчаю інвестиції в сільське господарство. Я вже закінчив свою 3-річну докторську дисертацію. Колектив БНАУ дуже професійний і оновлений, особливо економічний факультет дуже кооперативний і навчає студента по-сучасному. Вони люблять наполегливо працювати і завжди намагаються вирішити проблеми національних та іноземних студентів. БНАУ є одним із найстаріших та найкращих університетів України,  має широкі міжнародні зв’язки. Як аспірант я брав участь програмах співпраці у Німеччині, Польщі, Словаччині, Чехії та Канаді, у міжнародних конференціях та публікував роботи. Я також є студентським послом програми Балтійського університету (BUP). BUP  керується та контролюється Уппсальським університетом, Швеція. Мені дуже пощастило, що я також є частиною БНАУ. Я запросив студентів навчатися в БНАУ заради світлого майбутнього і щасливого життя. З повагою, Ірфан Рашид.