ENG | УКР |

Міжнародна діяльність | Факультету ветеринарної медицини


Пре-проект твіннінгу під егідою МЕБ між ветеринарними навчальними закладами
Vetagro Sup (VAS) та Білоцерківським НАУ  (BNAU)


Вкладка 1:   Міжнародні стипендії та гранти

У вкладці 1:  1. Програма Європейського Союзу Erasmus+

                          http://www.erasmusplus.org.ua

2. Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

             

 

3. Робота в рамках твіннінг-проекту МЕБ між національною ветеринарною школою VetAgroSup (м. Ліон, Франція) та БНАУ

Разом з ветеринарною школою VetAgroSup м. Ліон, Франція, було завершено перед-проекту частину та ведеться робота щодо підготовки заявки на проект з модернізації навчання на ветеринарному факультеті БНАУ та розширення партнерства двох ВНЗ за підтримки Міжнародного Епізоотичного Бюро (МЕБ). Створена спільна французько-українська робоча група для оцінки навчального процесу і матеріально-технічної бази факультету ветеринарної медицини. Разом з тим проводилась робота над поновленням членства факультету ветмедицини БНАУ у Європейській Асоціації факультетів ветмедицини.

15 викладачів ветеринарного факультету взяли участь у стажуванні та літній школі, що організовувались VetAgroSup м. Ліон з проблематики хвороб тварин. В жовтні 2016 р. представники факультету (доценти Хіцька О.А., Царенко Т.М.) взяли участь у регіональній нараді в Казахському національному аграрному університеті (м. Алмати) з питань реалізації проекту партнерства МЕБ з ветеринарної освіти, який був організований в рамках твінінг-проекту між Ветеринарною школою Тулузи (Франція) та КазНАУ (РК).

Протягом вересня-жовтня 2016 р. викладачі факультету ветеринарної медицини брали участь у 3 скайп-конференціях зі своїми французькими колегами в рамках твіннінг-проекту МЕБ з різних напрямів – клінічна підготовка, епідеміологія та інфекційні захворювання, безпека харчових продуктів, мікробіологія та імунологія, фармакологія та токсикологія, а також з питань узгодження коротко- та довгострокових програм по обміну студентами для бакалавра, магістра та PhD.

18 жовтня 2016 р. за підтримки радника посольства Франції в Україні з аграрних питань Ніколя Перена у приміщенні посольства відбулася зустріч  науково-педагогічних працівників БНАУ, Ліонської ветеринарної школи (VetAgro-Sup), співробітників ТМЦ «Агроосвіта» Міністерства освіти та науки України і  Держпродспоживслужби України з питань реалізації твіннінг-проекту МЕБ щодо покращення ветеринарної освіти. В рамках зустрічі були обговорені спільні кроки з упровадження в систему ветеринарної освіти України рекомендацій, підготовлених Міжнародним епізоотичним бюро, зокрема, «OIE recommendations on the Competencies of graduating veterinarians (‘Day 1 graduates’) to assure National Veterinary» та «OIE Guidelines on Veterinary Education Core Curriculum» за участі МОН та Держспоживслужби України. Досягнуто домовленості про організацію роботи з поширення досвіду БНАУ на інші ветеринарні факультети України.

19 жовтня на факультеті ветеринарної медицини в рамках твіннінг-проекту відбулася зустріч французьких колег Аньєс Леблон та Марка Артуа з представниками кафедр з метою узгодження планів та завдань наступної співпраці, висловлені пропозиції щодо подальшого розвитку проекту на 2017-2018 р.р. Координатори проекту – проф. М.В. Рубленко та проф. Аньєс Леблон погодили зміст проекту на наступний період.

 

4. Стажування у Франції в рамках програми FEFU

Співробітництво з Федерацією обмінів Франція-Україна (FEFU) надає можливість щорічно 4-5 студентам сільськогосподарських спеціальностей, котрі володіють французькою мовою, пройти стажування на підприємствах Франції. Стажування є двох рівнів: перший рівень загальний – стажування на фермах; другий рівень дає студентам змогу пройти стажування в сільськогосподарських кооперативах чи на підприємствах за своєю спеціальністю. Програма передбачає проведення інтенсивних курсів французької мови для відібраних студентів викладачами з партнерської сторони. У 2016–17 р.р. 2 студенти факультету ветеринарної медицини Тристан Є. (4 курс) та Соколова А. (магістрант 1 курс) пройшли стажування у Франції протягом 2–3 місяців за сприяння Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU).

 

          

          

 

5. Участь у японських дослідницьких програмах

Іноземні дослідники зі ступенем кандидата наук запрошуються до участі в дослідницьких програмах в японських наукових установах тривалістю від 3 до 6 місяців.

Спеціальності: медицина, інженерія, природничі науки.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту: покриття витрат на переліт, медичне страхування, витрати на дослідження; виплата стипендії.

Необхідні документи:

  • аплікаційна форма
  • дослідницька пропозиція
  • повний список публікацій
  • копії найбільш важливих публікацій
  • резюме
  • рекомендаційний лист
  • копії дипломів
  • лист-запрошення від приймаючої установи в Японії

Дедлайн: 31 серпня 2017 року.

Джерело: http://www.mif-japan.org/fellowship/announcement/?hl=en

Основний сайт: http://www.mif-japan.org/

Japan

6. Гранти 2017

Вкладка 2:   Нас запрошують

У вкладці 2:  Програма обміну студентів з Поморською академією, м. Слупськ, Польща

Поморська академія в Слупську – сучасний ВНЗ Польщі з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря (18 км) у місті Слупськ. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями.

Поморська академія (м. Слупськ, Польща) запрошує студентів Білоцерківського НАУ, і зокрема, факультету ветеринарної медицини на навчання спочатку протягом одного семестру, а в подальшому, за програмою отримання подвійного диплому.

Відповідно до умов угоди між академією та нашим університетом студенти БНАУ мають можливість навчатися у Поморській Академії в Слупську впродовж 4 місяців (жовтень-січень) у першому семестрі 2017-2018 н.р. Приймаюча сторона бере на себе витрати за навчання і проживання в гуртожитку протягом семестру. У 2017 році на семестрове навчання у Поморський академії було направлено 5 студентів факультету ветеринарної медицини.

Детальна інформація про Поморську Академію в Слупську: http://www.apsl.edu.pl/

 

Вкладка 3:   Організаційна інформація

У вкладці 3:  читати далі…

Відповідальні за міжнародну діяльність на кафедрах ФВМ

Кафедра

ПІБ викладача

Акушерства і біотехнології репродукції тварин

Лотоцький Валерій Володимирович, канд. вет. наук, доцент

Анатомії та гістології ім. П.О. Ковальського

Бевз Ольга Сергіївна,

канд. вет. наук, доцент

Мікробіології та вірусології

Рубленко Ірина Олександрівна,

канд. вет. наук, доцент

Хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин

Андрієць Володимир Григорович, канд. вет. наук, доцент

Епізоотології та інфекційних хвороб

Царенко Тарас Михайлович,

канд. вет. наук, доцент

Нормальної та патологічної фізіології тварин

Порошинська Оксана Андріївна, канд. вет. наук, асистент

Терапії та клінічної діагностики

Вовкотруб Наталія Володимирівна, канд. вет. наук, доцент

Ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії ім. С. Загаєвського

Хіцька Оксана Анатоліївна,

канд. вет. наук, доцент

Паразитології та фармакології

Шаганенко Володимир Сергійович, канд. вет. наук, асистент