ENG | УКР |

Післядипломна освіта

 

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОГО НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ І СПЕЦІАЛІСТІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

 

МАЗУР Тетяна Григорівна – директор

тел. (067) 906 67 76

роб. тел. (04563) 5-45-41

 

 

 

 

 

ДОМАНТОВИЧ Олена Віталіївна – методист

тел. (068) 981 50 50; (066) 898 48 55

 

ГРИЩЕНКО Тамара Іванівна – методист

тел. (097) 012 79 29; (050) 696 93 41; (04563) 5-30-14

e-mail: ipncsvm@ukr.net

 

Післядипломне навчання спирається на найголовніший принцип ринкових відносин – підготовку фахівців відповідно до вимог сучасного агропромислового виробництва та потреб ринку праці.
На сьогодні Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ має свій навчальний корпус, його навчально-методичну роботу забезпечують науково-педагогічні працівники кафедр факультету ветеринарної медицини і інших кафедр університету залежно від спеціалізації лікарів ветеринарної медицини.
 
ФУНКЦІЇ ІПНКСВМ:
- підвищення кваліфікації та перепідготовка керівників і спеціалістів державної та відомчої ветеринарної медицини, наукових працівників і викладачів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів і факультетів;
- проведення і координація наукових досліджень з питань підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, що працюють у галузі ветеринарної медицини;
- виконання досліджень з науково-методичних проблем ветеринарної медицини, участь у реалізації цільових комплексних програм розвитку ветеринарної медицини;
- надання консультативної допомоги спеціалістам, керівникам підприємств, установ, організацій і громадянам;
- співробітництво на основі прямих зв'язків з аналогічними установами зарубіжних країн у питаннях післядипломного навчання лікарів ветеринарної медицини, створення спеціальних центрів.
 
За 2019 р. в ІПНКСВМ підвищили кваліфікацію, пройшли стажування, атестацію та навчання 1542 фахівці з усіх областей України, з них:
– 698 фахівців ветеринарної медицини;
– 221 педагогічний працівник вищих навчальних закладів України І-ІV рівнів акредитації;
– 444 особи пройшли атестацію щодо вільного володіння державною мовою;
– 52 фахівці-землевпорядники;
– 127 науково-педагогічних працівників університету пройшли стажування в умовах модельних господарств, підприємств, банківських установ та за кордоном.
 
Історична довідка. Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини у складі Білоцерківського державного сільськогосподарського інституту сворено за наказом Міністерства сільського господарства і продовольства України від 5 березня 1993 р. Не випадково цей заклад було відкрито на базі Білоцерківського державного аграрного університету – одного з найстаріших навчальних закладів України, який має давні традиції підготовки висококваліфікованих кадрів, сучасну науково-виробничу базу, високопрофесійний науково-педагогічний персонал, багатий досвід організації навчального процессу. У 1993 р. директором Інституту було призначено заслуженного працівника освіти України, доцента Івана Михайловича Бабака. З 2001 по 2019 рр. ІПНКСВМ очолював, кандидат ветеринарних наук,  доцент, очолював відмінник аграрної освіти України Григорій Панасович Щуревич. З червня 2019 року інститут очолює кандидат ветеринарних наук,  доцент Мазур Тетяна Григорівна.
За 25 років в ІПНКСВМ підвищили кваліфікацію, пройшли стажування більше 25 тис. спеціалістів ветеринарної медицини України.

 

Про затвердження
Положення про післядипломну освіту та інші форми підвищення
кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини


ПЛАН-ГРАФІК
підвищення кваліфікації фахівців Держпродспоживслужби, спеціалістів
і лікарів ветеринарної медицини при Інституті післядипломного навчання керівників
і спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського національного
аграрного університету в 2024 році


ПЛАН-ГРАФІК
підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів ветеринарної
медицини при Інституті післядипломного навчання
Білоцерківського національного аграрного університету в 2022 році