МАЗУР Тетяна Григорівна – директор
тел. (067) 906 67 76
роб. тел. (04563) 5-45-41
ДОМАНТОВИЧ Олена Віталіївна – методист
тел. (068) 981 50 50; (066) 898 48 55
ГРИЩЕНКО Тамара Іванівна – методист
тел. (097) 012 79 29; (050) 696 93 41; (04563) 5-30-14
e-mail: ipncsvm@ukr.net
Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини
У лікарському мистецтві немає лікарів,
які закінчили свою науку.
М.Я. Мудров
18 лютого 2018 р. виповнюється 25 років Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини. Не випадково цей заклад було відкрито на базі Білоцерківського державного аграрного університету – одного з найстаріших навчальних закладів України, який має давні традиції підготовки висококваліфікованих кадрів. Сучасна науково-виробнича база, високопрофесійний науково-педагогічний персонал, багатий досвід організації навчального процессу – все це стало підгрунтям для винесення постанови Кабінету Міністрів України №127 від 18 лютого 1993 р. про створення Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини у складі Білоцерківського державного сільськогосподарського інституту. Директором Інституту було призначено заслуженного працівника освіти України, доцента Івана Михайловича Бабака. З 2001 по 2019 рр. ІПНКСВМ очолював відмінник аграрної освіти України, доцент Григорій Панасович Щуревич. З червня 2019 року інститут очолює канд. вет. наук, доцент Мазур Тетяна Григорівна.

доцент Г.П. Щуревич
Наказом Міністерства сільського господарства і продовольства України від 5 березня 1993 р. на Інститут післядипломного навчання було покладено наступні функції:
– підвищення кваліфікації та перепідготовка керівників і спеціалістів державної й відомчої ветеринарної медицини, наукових працівників і викладачів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів і факультетів;
проведення і координація наукових досліджень з питань підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, що працюють у галузі ветеринарної медицини;
виконання досліджень з науково-методичних проблем ветеринарної медицини, участь у реалізації цільових комплексних програм розвитку ветеринарної медицини;
– надання консультативної допомоги спеціалістам, керівникам підприємств, установ, організацій і громадянам;
співробітництво на основі прямих зв'язків з аналогічними установами зарубіжних країн у питаннях післядипломного навчання лікарів ветеринарної медицини, створення спеціальних центрів.
Післядипломне навчання спирається на найголовніший принцип ринкових відносин – підготовку фахівців відповідно до вимог сучасного агропромислового виробництва та потреб ринку праці.
За 25 років в ІПНКСВМ підвищили кваліфікацію, пройшли стажування більше 25 тис. спеціалістів ветеринарної медицини України.
На сьогодні ІПНКСВМ має свій навчальний корпус, його навчально-методичну роботу забезпечують чотири кафедри: ветеринарно-санітарної експертизи; інфекційних та інвазійних хвороб; незаразних хвороб; лабораторної діагностики інфекційних хвороб сільськогосподарських тварин та кафедри факультету ветеринарної медицини і університету залежно від напряму спеціалізації лікарів ветери-нарної медицини.