Інші професії

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
відповідно до Закону України “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення посад:

Термін подання заяв: місяць від дня опублікування оголошення. Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають необхідні документи у відділ кадрів університету.
Документи надсилаються за адресою: 09100, м. Біла Церква, Київської області, площа Соборна, 8/1 Білоцерківський національний аграрний університет, відділ кадрів.
Контактні телефони: (04563) 5-33-23 факс: (04563) 5-12-88

Бетоняр
Завдання та обов'язки:
Укладання бетонної суміші у фундаменти, основи, масиви.
Укладання бетонної суміші на горизонтальних площинах.
Улаштовування бетонних фундаментів під залив.
Улаштовування підстильних шарів і бетонних основ підлог

Покрівельник
Завдання та обов'язки:
- Покривання трьох і чотирьохсхилих, шатрових, мансардних і вальмових, Т- і Г-подібних у плані дахів рулонними матеріалами з оброблянням звисів.
- Покривання трьох і чотирьохсхилих, шатрових, мансардних і вальмових, Т- і Г-подібних у плані дахів азбестоцементними листами або плитками (шифером) черепицею.
- Обробляння гребенів, ребер і дахових вікон штучними матеріалами.
- Навішування ринв

Столяр
Завдання та обов'язки:
ремонт вікон, дверей, обробка деревини електроінструментом і вручну