Студентське самоврядування

Рада студентського самоврядування агробіотехнологічного факультету
Білоцерківського національного аграрного університету

Студентська рада АБТФ – це об’єднання: об’єднання студентів, об’єднання думок, об’єднання ідей,  об’єднання навчальної і творчої справи; об’єднання різносторонніх напрямків роботи.

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть і учаться організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, факультетів. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу факультету,  ВУЗу.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань ... Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, які  є складовою  студентського життя.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це головне в команді.

Основні завдання органів студентського самоврядування АБТФ:

1. захист прав та інтересів студентів;
  2. забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;
  3. сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  4. сприяння поліпшенню умов проживання й відпочинку студентів;
  5. сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об'єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
  6. співробітництво з органами студентського самоврядування регіонального університетського центру та інших вищих навчальних закладів.

Основні напрями роботи органів студентського самоврядування:

1. сприяння у забезпеченні студентів місцями у гуртожитках;
  2. участь у вирішенні питань стипендіального забезпечення студентів, заохочення, преміювання тощо;
  3. залучення студентів до пошукової та науково-дослідної роботи БНАУ;
  4. сприяння у працевлаштуванні випускників;
  5. організація дозвілля.

Головою ради студентського самоврядування з 2014-2015 н.р. була Гук Лілія Василівна, з 2015-2017 н.р. – Нетреба Іван Григорович, 2017-2018 – Федорченко Микола Миколайович, з 2018-2021 н.р. – Вуйко Анна Михайлівна, з 2021 н.р – головою ради студентського самоврядування є Пономаренко Сергій Олегович.