Випускники

БАЗИЛЬ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

«Ризикувати, перемагати та уміти програвати, продовжуючи йти лише вперед!»

Трейдер на ринку криптовалют (випускник Білоцерківського НАУ, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», 2018 рік).

З дитинства я захоплювався видатними людьми, які змогли за допомогою знань досягти фінансових висот, ефективно керували фінансовими потоками і постійно їх примножували (Warren Edward Buffett, John Davison Rockefeller та Мayer Amschel (Anschel) Rothschild). Я завжди хотів бути схожим на них і тому при виборі закладу вищої світи я не вагаючись обрав Білоцерківський НАУ та спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». Високий науковий рівень викладачів кафедри спрямовував мене на вивчення важливих та цікавих дисциплін. Особливо мені сподобалась практичне викладання більшості дисциплін, так наприклад, під керівництвом Варченко Ольги Миронівни, ми всією групою здійснювали оцінку інвестиційної привабливості проектів. Усі отримані компетенції допомагають нині у моїй роботі. Важливо відмітити підтримку куратора Артімонової І.В., яка протягом всього періоду навчання допомагала нам, організовувала для нас майстер-класи, зустрічі із представниками різних компаній фінансової сфери, виїзні екскурсії, а також цікаво проводила виховні години. Озираючись назад я розумію, що найщасливіші роки навчання в провів у Білоцерківському НАУ, але найкращі роки у мене ще попереду!

ДОНЧЕНКО ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

"Якщо ти хочеш бути першим, то слід докласти чимало зусиль для досягнення результату"

Директор центру продажів в м. Біла Церква «СК «ЄВРОІНС УКРАЇНА» (випускниця Білоцерківського НАУ, спеціальності «Фінанси», 2006 рік).

Навчання в Білоцерківському НАУ запам'яталось мені яскравими моментами, наповненими щасливими митями освоєння ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», а також дружньою атмосферою серед студентів та викладачів. Саме викладачі зробили великий вклад у розвиток мене, як особистості та кваліфікованого фахівця, вибраної мною галузі. Практична підготовка, робота в групах та виконання індивідуальних занять сформували в мене знання, які допомогли швидко працевлаштуватися на роботі своєї мрії. Нині, значне місце у моїй роботі відводиться проведенням виїзних презентацій, зустрічей із потенційними клієнтами; пошуком потенційних партнерів; ініціацією та організацією заходів, які зорієнтовані на укладення довгострокових відносин із клієнтами; розробкою нових інструментів продажів. Можливість виконувати ці види діяльності якісно, швидко та на високому рівні сприяли компетенції, що формувалися програмою навчання: комунікативність, працювати в команді, презентувати досягнути результати та завжди шукати нереалізовані резерви. Велике дякую викладачам, які навчили нас не боятися ставити перед собою правильні цілі та реалізовувати їх.