ENG | УКР |

Рада роботодавців

Рада роботодавців екологічного факультету зі спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура»

1. Шарило Юрій Євгенійович – директор бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури» при Державному агентстві меліорації та рибного господарства України.

2. Бабій Петро Олександрович – начальник Регіонального офісу водних ресурсів р. Рось.

3. Черниш Костянтин Анатолійович – головний державний інспектор відділу охорони управління Державного агентства меліорації і рибного господарства України в Черкаській області, рибоохоронний патруль.

4. Горобець Володимир Миколайович – директор СТОВ «Нептун».

5. Водяницький Олександр Михайлович – завідувач білоцерківської експериментальної гідробіологічної лабораторії Інституту гідробіології НАН України.

Рада роботодавців екологічного факультету зі спеціальності 101 «Екологія»

1. Мовчан Сергій Сергійович – начальник відділу Оцінки впливу на довкілля Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

2. Ландін Володимир Петрович – радіоеколог в Природному заповіднику  «Древлянський», смт. Народичі Житомирської області, завідувач сектором природокористування і реабілітації відділу радіаційної екології Інституту проблем безпеки атомних станцій НАН України.

3. Новицький Василь Петрович – заступник директора громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь».

4. Терновий Юрій Вікторович – директор Сквирської дослідної станції органічного виробництва Інституту агроекології і природокористування НАН України.

5. Будак Олег Олегович – фахівець з оцінки впливу на довкілля і експертизи проектної документації в екології та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення ФОП «О.О. Будак».

6. Чуб Артем Олександрович – фахівець з управління проектами та програмами у сфері агроекологічної діяльності ПСП ім. Т.Г. Шевченка.