Стажування студентів

Міжнародний центр разом із деканатами факультетів, розширює контакти із зарубіжними навчальними закладами, науковими установами, підприємствами та професійними об’єднаннями. Студентська молодь та викладачі нашого університету мають широкі можливості для проходження практики та стажування за кордоном, що дає змогу набувати знання з сучасних технологій ведення сільського господарства, переробної промисловості та вивчати культурні традиції інших країн, вдосконалювати знання  іноземних мов.

Студенти мають змогу пройти стажування на сільськогосподарських підприємствах наступних країн:

Німеччина

• Програма “Erdbeer-Hof Warnsdorf” – рослинництво, період стажування 2 місяці.
  • Програма «АПОЛЛО» та «Німецький селянський союз» рослинництво, тваринництво, період стажування 3 місяці.

• Міжнародний літній університет при Університеті м. Гісен – обмін студентами.

Данія

• Програма «AB-Farms» тваринництво і рослинництво, термін стажування 12-18 місяців.
  • Програма «DUC» – тваринництво,  термін стажування 12-18 місяців.

США

• Програма «Work and Travel» сфера послуг, термін стажування 3 місяці;
  • Програми «MAST», «САЕР», «Еxperience Іnternational», «ІІ», «WISE» – рослинництво, тваринництво, термін стажування 8-12 місяців;
  • Програми «Precision Agriculture», «Pioneer Seeds» – рослинництво, елеватори, термін стажування 8-12 місяців.

Голландія

• Програма «Stichting Uitwisseling» – рослинництво і тваринництво, термін стажування 1-12 місяців.

Австрія – тваринництво, термін стажування 3-6 місяців.

Швейцарія – тваринництво і рослинництво, термін стажування 3- 4 місяці.

Франція

• Програма « FEFU» - рослинництво, тваринництво, термін стажування 3-6 місяців.
  • Програма «ISFRADA» - рослинництво, тваринництво, термін стажування 3-6 місяців.

Фінляндія – рослинництво,  термін стажування 2-3 місяці.

Великобританія – тваринництво і рослинництво,  термін стажування 4 - 12 місяців.

Австралія – тваринництво, термін стажування 12-18 місяців.

Канада – тваринництво,  термін стажування 12-18 місяців.

Польща – рослинництво, термін стажування 2-3- місяці