37-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС: загальна виховна година на ФВМ

26 квітня відзначають 37-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці, забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології всієї Європи.

З 1987 року в Україні щороку ми вшановуємо людей, які загинули чи постраждали від цієї катастрофи, а також вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії, пам'ятаємо про героїзм працівників станції, пожежників, медиків.

Тому на ФВМ відбулася загальна виховна година, організована доцентом Соловйовою Л.М. та старостою 6 групи 2М курсу ІІ потоку Кролік Анастасією для студентів 1М та 2М курсів ІІ потоку. В черговий раз болісно згадувати про причини та наслідки виникнення аварії на ЧАЕС, евакуацію населення та безвідповідальне керівництво СРСР, яке, разом із деякими непрофесійними працівниками атомної електростанції, призвели до такої великої трагедії та масової загибелі людей, які ліквідували наслідки аварії та рятували населення.

Про зону відчуження на сьогодні, про повертанців, життя тварин та цікавість громадськості до цієї зони  проінформувала Галауз Аліна.

Після повномасштабного вторгнення росіян в Україну в лютому 2022 р., ворог знову наражав нас на небезпеку, захопивши ЧАЕС та тримаючи в напрузі через воєнні дії в зоні атомної електростанції. Але через свою безграмотність, перебуваючи там і риючи окопи, рашисти прийняли немалу дозу радіації, після чого наші славні ЗСУ їх вигнали з нашої землі.

Ми вдячні всім працівникам, які сьогодні дбають про безпеку на українських АЕС!

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології;

Рубленко С.В., завідувач кафедри, професор