80-ті роковини життя! Вітаємо нашого колегу – професора Микитюка Петра Васильовича!

27 лютого 2017 року професор кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського МИКИТЮК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ відзначив ювілейну дату – 80 років від дня народження.

Усе життя Петра Васильовича Микитюка тісно пов’язане з ветеринарною медициною. Із 1958 року, після закінчення ветеринарного відділення Білоцерківського сільськогосподарського технікуму, він – завідувач ветеринарної дільниці. У 1968 році закінчив ветеринарний факультет Білоцерківського сільськогосподарського інституту. Працював головним ветеринарним лікарем держплемзаводу в Дніпропетровській області. Свій трудовий шлях у нашому університеті розпочав у 1973 році: спочатку на посаді асистента, а з 1975 р. – доцента кафедри мікробіології, вірусології та зоології. З 1986 по 2006 рр. П.В. Микитюк – завідувач кафедри патанатомії та ветсанекспертизи, директор НДІ ветсанекспертизи у складі Білоцерківського ДАУ. З 2006 по 2011 рр. займав посаду професора кафедри. Нині Петро Васильович на заслуженому відпочинку, але завжди підтримує зв’язок з кафедрою.

У 1991 р., за плідну навчально-методичну, науково-дослідну та виховну роботу, Петру Васильовичу присвоєно вчене звання професора. У 1997 р. його обрано дійсним членом Української технологічної академії (відділення «Технологія харчової промисловості»).

За період активної професійної діяльності, П.В. Микитюк опублікував понад 300 праць, він є співавтором 63 навчально-методичних публікацій, 18 наукових рекомендацій, упроваджених у виробництво, має 5 авторських свідоцтв. За свої трудові здобутки П.В. Микитюк нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани», університетським орденом «За мудрість, гідність, самовідданість», ювілейним орденом Української Технологічної Академії «За заслуги у розвитку науки, освіти, промисловості та мистецтва», заохочувальною відзнакою «За заслуги в розвитку ветеринарної медицини України».

Наукову і педагогічну діяльність Петро Васильович успішно поєднував з громадською роботою, брав активну участь у вихованні молодого покоління, за що неодноразово нагороджувався Почесними грамотами університету та Міністерства аграрної політики України. За невтомну працю, високий професіоналізм, наполегливість, мудрість, почуття відповідальності, Петро Васильович здобув заслужений авторитет серед колег та студентів. Колектив кафедри та факультету ветеринарної медицини знають Петра Васильовича як талановитого керівника і організатора, відповідальну і порядну людину.

Колектив кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського щиро вітає ювіляра, чудового педагога та мудрого наставника з цим поважним ювілеєм. Бажаємо Петру Васильовичу міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку, любові рідних, близьких та друзів! Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі та Боже благословення!

О.А. Хіцька, завідувач кафедри, доцент