Аспіранти кафедри епізоотології та інфекційних хвороб освоюють методи науково-дослідної роботи

Аспіранти кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Пантелеєнко О.В. (керівник – професор Ярчук Б.М.) та Шевченко М.В. (керівник – доцент Царенко Т.М.) освоюють методи науково-дослідної роботи, працюють на базі навчальної ветеринарної лікарні факультету ветеринарної медицини, в тому числі інфекційного стаціонару та кабінету превентивної медицини. Завдання аспірантів першого року навчання, серед іншого, вивчити актуальну літературу за своєю темою, освоїти методологію роботи із науковими джерелами за допомогою спеціалізованих комп’ютерних програм – референс-менеджерів, спланувати експериментальні дослідження та опанувати правила практичної роботи.