Бадран Ісса – слухач мовного курсу БНАУ нагороджений грамотою Білоцерківської міської ради «За цілеспрямованість у вивченні української мови»

12 жовтня у Білоцерківській міській раді відбулося вручення грамот учасників онлайн-конкурсу декламації патріотичної поезії «Слово про Україну». Начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик відзначив грамотою «За цілеспрямованість у вивченні української мови» слухача 5-ї групи мовного курсу БНАУ Бадрана Іссу. Конкурс, присвячений Дню Захисника Вітчизни, українського козацтва, Покрови Богородиці, було організовано та проведено у соціальній мережі Facebook працівником бібліотеки №5 – Оксаною Власенко.

До конкурсу Бадрана Іссу підготував колектив кафедри мовної підготовки під керівництвом в.о. зав. кафедри доцента Л.А. Роман. Лише за півроку навчання завдяки викладачам кафедри – Скрипкіній Є.Ю., викладачам Будугай О.Д., Будугай А.О., ліванець Бадран Ісса досягнув високого рівня у володінні українською мовою.

Колектив кафедри щиро вітає Бадрана Іссу з перемогою та бажає слухачам мовного курсу БНАУ натхнення та успіхів у вивченні досить складної, але такої милозвучної й унікальної української мови.

Роман Л.А., в.о. завідувача кафедри мовної підготовки

Скрипкіна Є.Ю., Будугай О.Д., Будугай А.О., викладачі кафедри мовної підготовки