Veritas in profundo – Істина у глибині (Демокріт)

На етапі гуманізації системи освіти викладання класичних мов, зокрема латинської, має неабияке значення в освоєнні всіх галузей науки. Знання основ латинської граматики, спеціальної лексики й основного греко-латинського словотворчого фонду забезпечує професійну термінологічну грамотність фахівців різних галузей та підвищує його загальнокультурний рівень.

Бібліотечний фонд університетської книгозбірні поповнився новим навчальним посібником:  Цвид-Гром О.П. Латинська мова: навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти галузі знань – 03 «Гуманітарні науки». Біла Церква, 2023. 350 с.

Посібник рекомендований здобувачам вищої освіти як гуманітарного, так і природничого профілю, його мета – надати базові знання з граматики латинської мови, розширення лінгвістичного і культурологічного кругозору студентів, розуміння міжнародної наукової термінології, надання базових відомостей з історії та культури античного світу. Загальнолінгвістичне та загальнокультурне значення латинської мови робить її вивчення органічним елементом гуманітарної освіти.