ENG | УКР |

Бінарна лекція на тему «Ринок праці»

 

26 березня на економічному факультеті, у межах ОК «Макроекономіка» відбулась бінарна лекція на тему «Ринок праці», в якій прийняли участь кар’єрні радниці Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Барна Лілія та Шлапацька Світлана.

Формат бінарної лекції надав можливість у реальній ситуації обговорити теоретичні і практичні питання, пов’язані з формуванням ринку праці України та Київської області зокрема. Перевагами такої лекції є актуалізація наявних у здобувачів знань, необхідних для розуміння діалогу та участі у ньому; створення проблемної ситуації, розгортання системи доведення тощо.

Наявність двох джерел інформації, які забезпечила лекторка, доц. Понедільчук Тетяна та представниці Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Барна Лілія та Шлапацька Світлана змусили здобувачів порівнювати теоретичні постулати різних економічних шкіл у підходах до трактування "ринку праці" з сучасними реаліями функціонування ринку праці України. А також ознайомили усіх присутніх з діяльністю служби зайнятості, її функціями можливістю отримання мікрограндів та проходження сертифікаційних курсів перепідготовки.

На лекції відбулася жвава дискусія між здобувачами та лекторками, а також конструктивний діалог, який спонукав усіх присутніх для подальшого вдосконалення своїх hard skills та soft skills задля підвищення власної конкурентоспроможності при виході на ринок праці у майбутньому.

Дякуємо усім присутнім за активну роботу!