Бінарна онлайн лекція для студентів спеціальності 201 "Агрономія"

У сучасних реаліях належне функціонування економіки країни і світової продовольчої безпеки залежить від аграрного сектору, у якому професія агронома займає почесне місце. Для тих, хто обрав цей фах, відкриті широкі можливості щодо працевлаштування і забезпечення власного добробуту. Сумлінне оволодіння фаховими знаннями під час навчання є запорукою успішного професійного розвитку у майбутньому. Майбутні агрономи вже під час навчання повинні отримувати розуміння новітніх технологій, які застосовуються у сучасних передових господарствах. Традиційно на агробіотехнологічному факультеті проводяться відкриті заняття із залученням впливових роботодавців, керівників потужних сільськогосподарських підприємств.

12 жовтня на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського національного аграрного університету відбулася бінарна онлайн лекція для студентів 1 курсу спеціальності 201 "Агрономія". Заняття провели декан факультету, доцент В.С. Хахула та голова ради роботодавців університету, керівник ТОВ «Агрофірма «Колос», д-р с.-г наук Л.В. Центило. Студенти взяли активну участь у дискусії та отримали змістовні відповіді фахівців на свої питання.