Brave Youth Forum 2.0 для представників молодіжних громадських організацій
12/09/2023
Завдяки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, відбувся Brave Youth Forum 2.0 для представників молодіжних громадських організацій.
В заході взяли участь представники молоді з різних частин України, включаючи центральні області та внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій. Серед учасників опинився і наш голова відділу захисту прав студентів – Костюк Руслан.
Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з роботою фонду від Володимира Кільдія і отримали надзвичайно мотиваційну розмову від Народного депутата України Олександра Санченка!
Кожен учасник мав можливість представити свою успішну регіональну історію щодо розвитку молодіжної політики, а також збагатити свої знання та навички у сферах лідерства та комунікацій.