Брейн-ринг «Молода генерація України на шляху до Євроінтеграції»
31 березня 2016 року в приміщені читальної зали центральної бібліотеки Білоцерківського національного аграрного університету відбувся брейн-ринг, присвячений інтеграції України в європейський культурний простір та року англійської мови в нашій країні. У цій події взяли участь 18 команд студентів перших курсів усіх факультетів університету.
Інтелектуальна гра була організована та проведена спільними зусиллями студентів, викладачів і співробітників університету: студентської ради (Дамс Е., Смирнова Є.), кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін (Мельник Л.М., Ярмола О.В.), кафедри економічної теорії та історії (Земський Ю.С., Карпусь Д.О.), кафедри іноземних мов (Велика К.І.), бібліотеки (Біленька Т.П.) та музею університету (Поліщук В.О.).
Хотілося б подякувати також за підтримку і сприяння у проведенні заходу декану факультету права та лінгвістики Борщовецькій В.Д., а також білоцерківському краєзнавцю, випускнику нашого університету Мартиненку О.
«Хто володіє минулим, тому належить майбутнє» – саме так говорить відомий на весь світ англійський письменник, публіцист Джордж Оруел. І дійсно, без знань історії країни чи світу, як можна говорити про майбутнє? Особливо тим, кому належить ще створювати це майбутнє. Саме такими запитаннями картали себе учасники між факультетського брейн-рингу.
Змагання відбувалися у декілька раундів. Перший раунд передбачав пояснення відомих афоризмів. Другий, вимагав відповіді на конкретні запитання, які журі підготували завчасно. Кожна команда протягом двох раундів отримувала питання послідовно і мала змогу відповісти на поставленні запитання по черзі, якщо ж команда не мала відповіді або відповіла неправильно то, команда-суперник, при наявності правильної відповіді могла відповісти на запитання і таким чином отримати додаткові бали. Після цього раунду, за результатами підрахунку голосів, залишилося всього 6 команд які продовжили боротьбу за перемогу. Наступний раунд також передбачав відповідь на запитання, але вже трохи іншого характеру. По-перше, відповідь на запитання могла дати абсолютно кожна команда, але при наявності швидких рефлексів та правильної відповіді, а інша проблема була в тому, що запитання були озвучені англійською мовою. Відповідь, як ви зрозуміли також мала прозвучати на іноземній мові. Але навіть із такою проблемою, студенти Білоцерківського НАУ впоралися без проблем, показавши свій професійний рівень знання англійської мови, без великих намагань, відповіли на поставлені запитання, отримавши свої бажані бали.
Незважаючи на високий рівень знань абсолютно всіх команд, за результатами гри, призові місця отримали наступні команди:
ІІІ – місце, команда «Ексклюзив» – економічний факультет (Троянова Анастасія, Паламаренко Євгенія, Нужа Даріна);
ІІ – місце, команда «Діти Сократа» – факультет права та лінгвістики (напрям підготовки – «правознавство») (Діденко Владислав – капітан, Цепа Даріна, Паєвський Олександр);
І – місце, команда «Легіон» – факультет права та лінгвістики (напрям підготовки – «філологія») (Кириленко Максим – капітан, Стовбецька Вікторія, Дмитрук Аліна).
Всі переможці отримали цінні подарунки від профспілкової організації нашого університету, а учасники були нагороджені почесними грамотами.
«Historia est magistra vitae» – «Історія вчитель життя» і дійсно, можливо завдяки цим знанням, поки лише студенти перших курсів щось змінять на краще? Не будуть повторювати чужих помилок своїх попередників і на нас чекає світле майбутнє, адже історія для того і написана, аби не повторювати її, чи не так?...
Дамс Е.В., студент 4 курсу, економічного факультету
Ярмола О.В., доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін