Участь асистента кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Горновської С.В. у заході BUP ESD Science Lab 2022

21 червня асистент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Горновська С.В. взяла участь у заході BUP ESD Science Lab 2022, який був організований Балтійським Університетом (Sweden, Baltic University, Uppsala University). Балтійський університет є одним із найбільших університетів у світі, у якому близько 90 університетів у регіоні Балтійського моря співпрацюють у сфері освіти та досліджень у галузі сталого розвитку та демократії.

В доповідях піднімалися теми екологічної освіти, сталого розвитку та пошук можливостей використовувати альтернативні ресурси в умовах економічного зростання. Учасники висунули ідеї у сфері підвищення рівня освіти та інформованості про передові технології, підвищення гендерної рівності в сільськогосподарській галузі, зміни споживчих моделей і пом'якшення наслідків клімату на врожайність сільськогосподарських культур.