Дарування книг – справа благородна
Ще з сивої давнини, коли книги не можна було продавати і купувати, то їх просто дарували. Адже наші предки вважали, що знання викладені в них – то дар Божий. Саме з тих часів, із покоління до покоління передається, що книга – найкращий подарунок. Ця красива і благородна традиція зберігається і понині. Книги дарують друзям, коханим, родичам, і звичайно ж – бібліотекам.
Щорічно, у другій половині лютого вся світова спільнота відзначає День дарування книг, який спрямований на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Вже традиційно до цього святкування долучилася і наукова бібліотека Білоцерківського НАУ, оформивши виставку-перегляд подарованих їй книг.
18 лютого галузевий відділ №1 наукової бібліотеки презентував подарункові видання свого фонду. На виставку завітало чимало користувачів наукової бібліотеки: проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Т.М. Димань, декан економічного факультету І.М. Паска разом зі своїми колегами, викладачі агробіотехнологічного факультету, студенти. Всі охоче і з цікавістю знайомилися з виданнями, що були представлені на виставці.
Чільне місце на виставці було відведене книгам із особистої бібліотеки нашого ректора, академіка НААН, професора А.С. Даниленка. Колектив бібліотеки висловлює йому щиру подяку за те, що з року в рік, завдячуючи його безкорисливій щедрості та добрій волі, наш фонд поповнюється новими, актуальними виданнями.
Бібліотека отримала книжкові дарунки від різноманітних благодійних організацій та видавництв. Таких, як: «Український інститут національної пам’яті», «Наука та метрика», ПП Марго та інших. Але найбільше ми радіємо подарункам від викладачів – науковців нашого університету, адже вони є неоціненним джерелом поповнення бібліотечної колекції та допомогою для забезпечення навчального процесу та наукової діяльності університету. Ось і цього року отримали добірку наукових та навчальних видань від професорсько-викладацького складу економічного та агробіотехнологічного факультетів.
На економічному факультеті це кафедри: менеджменту; публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки; обліку і оподаткування; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; фінансів, банківської справи та страхування.
На агрономічному факультеті заслуговують на увагу дари кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства, а також кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур.
Окреме «дякуємо» від бібліотекарів і кафедрі здоров’я та фізичної рекреації.
Бібліотечні фахівці безмежно вдячні родині професора І.Ю. Сальмана, за їх внесок у збагачення фонду наукової бібліотеки.
Висловлюємо щиру подяку всім дарувальникам за цінні видання і співпрацю, і впевнені, що кожна книга обов’язково знайде свого користувача.
Бєлєнька Т.П., завідуюча галузевим відділом наукової бібліотеки