Дебют першокурсників факультету ветеринарної медицини

30 жовтня факультет ветеринарної медицини презентував концертну програму за тематикою «Українська незламність» на фестивалі Білоцерківського НАУ «Дебют першокурсника».
Виступ ФВМ відкрив вокально-інструментальний ансамбль українськими піснями, популярними і актуальними в теперішній час.. У подальшому глядачів приємно вражив декламаторський талант наших студентів, які читали вірші українською та литовською мовами.
Продовжила концертну програму музична композиція, присвячена нашим захисникам, виконана на фортепіано.
Розважальну програму підхопила команда КВК ФВМ з чудовими гумористичними сценками. Неабияку насолоду подарували українські пісні.
Небайдужими глядачів залишили виступи з хореографічними композиціями студентів. Їх гумористичні й танцювальні номери додали позитивної енергетики глядачам.
У концертному залі все дійство супроводжували запальні ведучі.
«Дебют першокурсника» продемонстрував таланти студентів-учасників концертної програми, їх почуття гумору, музичні, вокальні, декламаторські та хореографічні вміння.
Сміємось, отже, – не здаємось. Україна переможе!

Соловйова Л.М., організатор культмасових заходів на ФВМ, доцент;
Нехаєнко Я.Д. та Плоха С.А., студдекани ФВМ