День землевпорядника в Білоцерківському НАУ

Традиційно, щороку на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ відзначають День Землевпорядника. Засновником професійного свята є  академік НААН, професор, заслужений працівник сільського господарства та «Відмінник освіти України» Даниленко Анатолій Степанович, який у 2008-2021 рр. очолював наш університет.

На урочистих зборах, присвячених святкуванню Дня землевпорядника,  було проведено урочисту посвяту студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» до університетської землевпорядної родини. Першокурсників привітав декан факультету доцент Хахула В.С., відзначивши важливість обраної професії землевпорядника, і побажав успіхів у навчанні та подальшій професійній діяльності під мирним небом України!