Державна науково-практична конференція «Добробут тварин. Біолого-технологічні, санітарно-гігієнічні та екологічні аспекти технологій виробництва та переробки продукції тваринництва, птахівництва та гідробіонтів»

23 червня на кафедрі «Гігієни тварин та основ санітарії» біолого-технологічного факультету Білоцерківського НАУ в онлайн режимі була проведена Державна науково-практична конференція присвячена 85-річчю від дня народження доктора ветеринарних наук, професора Нікітенка Анатолія Мефодійовича за темою: «Добробут тварин. Біолого-технологічні, санітарно-гігієнічні та екологічні аспекти технологій виробництва та переробки продукції тваринництва, птахівництва та гідробіонтів».

В роботі конференції прийняли участь науково-педагогічні працівники біолого-технологічного факультету: Димань Т.М., д-р с.-г. наук, професор, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності БНАУ; Бомко В.С., д-р с.-г. наук, професор, завідувач кафедри; Мерзлов С.В., д-р с.-г. наук, професор; Ставецька Р. В., д-р с.-г. наук, професор, завідувач кафедри; Соболєв О.І., д-р с.-г. наук, професор; Недашківський В.М., д-р с.-г. наук, професор; Борщ О.О., д-р с.-г. наук, доцент та інші.
Змістовні доповіді за темою конференції презентували співробітники факультету ветеринарної медицини: Козій В.І., д-р вет. наук, професор, завідувач кафедри; Лясота В.П.; д-р вет. наук, професор, завідувач кафедри; Присяжнюк Н. М., канд. вет. наук, доцент.

В роботі конференції також прийняли участь:
- приватний підприємець, канд. с.-г. наук, Коваль А.І.;
- директор ТОВ ВКФ «Полюс» Бондарчук Євгеній Вікторович;
- директори ТОВ «Інвест і К» Денисенко Д. А., Печенєва Ю.В.;
- головний державний інспектор Черкасирибоохорона Чорноконь Д.В.;
- керівник РПП ТОВ «Комбінат – Черкаси» Дженжеруха О.С. та інші.

Важливим етапом у роботі конференції були презентації науково-дослідних робіт студентської молоді. Заслухані доповіді студентів 3 курсу БТФ за спеціальністю 204 – технологія виробництва і переробки продукції тваринництва: Погорілої А. (науковий керівник, доцент Балацький Ю.О.); Комісарчук І. (науковий керівник, доцент Малина В.В.); Корень Н., (науковий керівник, доцент Гришко В.А.) та інших.
Співробітники кафедри висловлюють щиру подяку: Шуст О.А., д-р екон. наук, професору, ректору університету; адміністрації університету та деканату біолого-технологічного факультету за сприяння в організації проведення конференції. Окрему щиру подяку ми висловлюємо НПП біолого-технологічного та ветеринарного факультетів, шанованих нами гостям та студентській молоді за участь у роботі конференції.