Допомога ветеринарними лікарськими засобами від Льєжського університету (Бельгія)

В складних умовах жорстокої війни, розв’язаної РФ проти України, викладачі разом із студентами факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ продовжують працювати в міжкафедральних клініках. Незважаючи на фінансову складність з придбанням лікарських засобів, вони надають кваліфіковану допомогу тваринам-компаньйонам, продуктивним і екзотичним тваринам.

Нещодавно, у травні, професор Льєжського університету (Бельгія), пані Charlotte Sandersen прочитала для наших студентів курс «Анестезіологія коней», а сьогодні університетська клініка отримала від неї та її колег ще одну досить вагому допомогу – низку знеболювальних засобів для тварин і хірургічні інструменти.

Слава Україні! Слава Нашим Героям! Ми переможемо! Дякуємо за допомогу небайдужим друзям і союзникам!

Професор Рубленко М.В.