Освітній процес | Кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

Підготовка фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітнім ступенем «Бакалавр»

Кафедра готує фахівців за освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (гарант програми – д.т.н., професор Трегуб М.І.). Програма передбачає підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, які здатні вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі у підвищенні ефективності використання електротехнічного обладнання в галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції. Впровадження та використання новітніх електротехнологій в АПК, комп’ютеризованих систем керування технологічними процесами сільськогосподарського господарства.

Навчаючись за цією програмою студенти отримують необхідні знання і практичні навички  з використання інформаційних технологій, програмного забезпечення та передових комп’ютерних технологій в сфері логістики аграрного виробництва, екологічного забезпечення діяльності людей в сільському господарстві, навики впровадження енергоефективних технологій та альтернативних джерел енергії.

Освітня програма підготовка фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітнім ступенем «Бакалавр»

Акредитація

Обов'язкові   дисципліни, які викладаються на кафедрі:

Робочі програми

Силабуси обов'язкових дисциплін

Вибіркові дисципліни, які викладаються на кафедрі: