Фінанси, банківська справа та страхування

 
 
 
072 "Фінанси, банківська справа та страхування"
 
 
 
 
 
 
    
 
    
Загальна інформація про спеціальність
Нажити багато грошей – хоробрість,
зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво»
Бертольд Ауербах, німецький письменник
 
Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців для фінансової системи держави, здатних об'єктивно оцінювати економічні процеси в суспільстві; розуміти суть і тенденції розвитку фінансових стосунків і їх особливостей у сфері державних і міжнародних фінансів, фінансів господарюючих одиниць; розробляти і вирішувати питання розвитку всіх складових фінансової системи.Фінансові директори та фінансові менеджери - сьогодні це найбільш затребувані і високооплачувані фахівці. Будь-яка успішна компанія зацікавлена взяти на роботу справжнього професіонала, який зміг би якісно управляти фінансовими потоками і розробляти ефективні фінансові стратегії.
Університет готує студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр» на денній та заочній формах навчання. Термін підготовки бакалавра  – 4 роки на денній формі навчання; 5 років – на заочній.Термін підготовки спеціаліста та магістра   за денною і  заочній формах навчання становить 1,5  року.
 
  
Посади, на яких працюють фахівці
 • керівник чи провідний спеціаліст департаментів: Державного казначейства, Фіскальної та митної служби, Департамент аудиторської служби, Пенсійного фонду, фінансових відділів державних адміністрацій;
 • спеціаліст банківської сфери й агентств з оцінки вартості бізнесу (землі, нерухомості й інших активів);
 • фахівець лізингових, консалтингових, факторингових, аудиторських та страхових компаній;
 • працівник фінансової служби суб’єктів господарювання (різних організаційно-правових форм власності);
 • аналітичний експерт інвестиційних фондів та компаній фінансового,страхового, валютного й іпотечного ринків.
  
 
 
 
Переваги навчання на даній спеціальності
«Фінанси, банківська справа та страхування» - одна із провідних спеціальностей економічного напряму.
За останні два роки попит на кваліфікованих фінансистів, економістів і бухгалтерів зріс майже в 2,5 рази, а в минулому році ця професія була офіційно визнана однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. Разом з підвищенням попиту, спостерігається і стрімке зростання заробітної плати, а  скільки заробляють фінансисти залежить від конкретного досвіду роботи, специфіки вирішуваних завдань і професійних навичок.
 
ТОП-8 переваг навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в Білоцерківському Національному Аграрному Університеті:
 • понад  80% наших випускників працевлаштовані за спеціальністю.
 • студенти мають змогу навчатися за програмою «подвійного диплому» та безкоштовно отримати, як диплом українського, так і зарубіжного ЗВО.
 • студенти мають можливість проходити практику на підприємствах усіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання: підприємствах, державного сектору; та організаціях ринкової інфраструктури.
 • при викладанні дисциплін, викладачі використовують сучасні методи навчання, які допомагають засвоїти теоретичний матеріал та розвинути аналітичне мислення.
 • проведення лекцій, зустрічей, круглих столів та майстер-класів із провідними фахівцями-фінансистами, практиками, директорами фінансових установ.
 • для студентів традиційно проводяться «ділові ігри», «воркшопи», з  врученням сертифікатів.
 • діяльність студентського наукового гуртка «Фінансист»;
 • участь студентів у профільних заходах навчального і науково-дослідного характеру: фахових олімпіадах, конгресах, форумах, конференціях всеукраїнського і міжнародного масштабів.
 
Предмети ЗНО для вступу на спеціальність в 2020 р.
 
 
Контакти кафедри фінансів, банківської справи та страхування
тел.:       +380987720608
e-mail:    okdragan@btsau.edu.ua