Гостьова лекція дизайнерки Аліни Нагайчук «Мох Преміум та стабілізовані рослини. Екодекор для дому & бізнесу» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

26 лютого на запрошення кафедри садово-паркового господарства Аліна Олександрівна Нагайчук – майстриня декору зі стабілізованого моху («ZatyshokEcoDecor») провела гостьову лекцію для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». Тема лекції: «Мох Преміум та стабілізовані рослини. Екодекор для дому & бізнесу».

Дизайнерка ознайомила слухачів із особливостями виготовлення стабілізованого моху, його унікальними властивостями як природного екологічного декору, який останнім часом набув популярності в інтер'єрному оформленні квартир, будинків, офісних приміщень, ресторанів, готелів тощо. На прикладі власних робіт пані Аліна показала як стабілізованим мохом оздоблюють окремі декоративні елементи інтер’єру, меблі, створюють фітокартини. Цей матеріал використовується в об'ємних композиціях як стильний акцент, а також добре поєднується з іншими природними матеріалами і стабілізованими рослинами. Аліна Нагайчук також поділилася своїм досвідом у роботі з клієнтами та ідеями власного дизайнерського товару.

Студенти долучилися до активного спілкування на лекції, задавали питання, що стосуються принципів підбору стабілізованого рослинного матеріалу для флористики і дизайну, особливостями догляду за виробами тощо.

Практичною частиною лекції став майстер-клас із виготовлення дизайнерського виробу зі стабілізованого моху.

Лекція була цікавою, пізнавальною й корисною! Дякуємо Аліні Нагайчук за співпрацю!