Гостьова лекція від заступника головного лікаря мережі ветеринарних клінік "Зоолюкс" Якимчука І.М.

Початок тижня на факультеті ветеринарної медицини виявився надзвичайно захоплюючим завдяки вражаючій гостьовій лекції від Івана Миколайовича Якимчука, заступника головного лікаря мережі ветеринарних клінік "Зоолюкс". Іван Миколайович висвітлив шлях становлення приватного ветеринарного бізнесу, приведеного на прикладі успішного втілення концепції ВК "Зоолюкс". Він розкрив таємниці успішного менеджменту у ветеринарних лікарнях, поділився інноваційними можливостями діагностики та лікування в клініках мережі, висвітлив сучасні тенденції ветеринарного підприємництва.

Лекцію відвідали студенти різних курсів, від першокурсників до випускників, які з великим інтересом брали участь у заході, активно обговорюючи та ставлячи питання. Сердечно дякуємо команді Зooлюкс – з любов'ю до тварин та особисто Івану Миколайовичу за цінний внесок у навчання та сподіваємося на продовження плідної співпраці та нові захоплюючі зустрічі в майбутньому!