Гостьова лекція з годівлі телят від топового спеціаліста з годівлі ВРХ в Україні Сергія Косяненка

Виробництво йде до студентів!

Саме це сталося сьогодні з студентами магістерського рівня ОП "211 Ветеринарна медицина". 24 травня гостьову лекцію з годівлі телят прочитав для студентів другого курсу топовий спеціаліст з годівлі ВРХ в Україні, представник всесвітньо відомої компанії Lallemand в Україні Сергій Косяненко.

Нестандартний підхід сучасних методик до викладення інформації, багато прикладів з практичної діяльності, погляд на типові проблеми з нехарактерного боку  захопили увагу студентів одразу. Сергій не обмежився інформацією лише про годівлю телят, а розповів здобувачам і про управління, утримання, економічні аспекти і ще багато всього цікавого. А закінчилася лекція шквалом аплодисментів. Тож гарний початок співпраці науки та практики цього року таки закладено на кафедрі технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин. Далі буде...