Гостьові лекції видатного ірландського ландшафтного дизайнера Майкла О’Рейллі (Michael O’Reilly) для викладачів і здобувачів спеціальності "Садово-паркове господарство"

8 і 15 травня науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства і студенти, які навчаються за цією спеціальністю, мали можливість зустрітися в онлайнформаті і прослухати лекції видатного ірландського  ландшафтного дизайнера Майкла О’Рейллі (Michael O’Reilly).

Майкл працює директором-засновником і провідним дизайнером The Garden Design Shop – компанії з дизайну садів і ландшафтів у Белфасті. У професійному доробку дизайнера численні прекрасні дизайни сади, створені як на місцевому, так і на національному рівнях, включно два проєкти, які отримали золоту медаль на Garden Show Ireland.

Майкл О’Рейллі люб’язно поділився із слухачами своїми напрацюваннями зі створення красивих садових просторів – від маленьких міських терас до великих комерційних проєктів.  Він розповів про власні підходи до реалізації побажань клієнтів, та як створює креативний, добре продуманий, детальний концептуальний дизайн для кожного проєкту.

Важливу увагу у своїх проектах Майкл приділяє екологічним рішенням, за допомогою яких створює незамінні осередки збереження біорізноманітнотності в урбанізованому середовищі.

Друга лекція була присвячена знайомству аудиторії з відомими українськими дизайнерами ландшафтів, з якими Майкл втілював дизайнерські проекти, брав участь у дизайнерських шоу  в Україні у 2017, 2019, 2020. У 2021 році у рамках заходу «Ukrainian Show gardens competition 2021» щасливу нагоду працювати разом із Майклом О’Рейллі мала асистент кафедри садово-паркового господарства, практикуючий ландшафтний дизайнер – Галина Доміловська.

Також Майкл присвятив багато часу детальному аналізу дизайнерських проектів, які презентувалися на цих шоу, а також показав багато власних проектів, які презентувалися ним на різних садових шоу.

Дякуємо Майклу О’Рейллі за неймовірну подорож його прекрасними садами, за безцінний досвід роботи, яким він поділився, і добросердечне ставлення до аудиторії!

Тож залишаємося в очікуванні наступної зустрічі!

On May 8 and 15, academical staff and students of the Horticulture Department  had a favourable opportunity to attend the lectures delivered by Michael O'Reilly, a distinguished Irish landscape designer.

Michael is the founding director and lead designer of The Garden Design Shop, a garden and landscape design company in Belfast. The professional portfolio of the designer holds numerous beautiful garden designs created both locally and nationally, including two Gold Medal winning projects at Garden Show Ireland.

At the lecture of May8 Michael O'Reilly kindly shared his experiences in creating various beautiful garden spaces - from small urban terraces to large commercial projects. He spoke on his methods of meeting  the  clients’ requirements and realizing their wishes and shared his ideas on creating unique, well-thought-out, detailed conceptual design for a project.

In his projects, Michael tries to follow the principles of ecological sustainability, which provides biodiversity preservation in an urbanized environment and thus makes his gardens unique.

The second lecture was dedicated to introducing famous Ukrainian landscape designers, cooperating  with Michael in design projects implementation and those participating design shows in Ukraine in 2017, 2019 and 2020. In 2021, practicing landscape designer Halyna Domilovska, assistant professor of the department of horticulture and park management, had a chance to work with Michael O'Reilly, within the framework of "Ukrainian Show gardens competition 2021".

Michael has also paid much attention to detailed analysis of the design projects that were presented at these shows, and presented lots of his own projects displayed at various garden shows.

We are really grateful to Michael O'Reilly for an incredible tour of his beautiful gardens, for the invaluable work experience he shared, and for his kind attitude towards the audience!

Looking forward to our next meeting!