29 вересня на базі кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського НАУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми, шляхи та перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації» у дистанційному форматі на платформі Zoom.
У конференції взяли участь відомі науковці та фахівці з України та зарубіжжя, загалом понад 100 осіб. Учасники представляли такі установи і університети:
  • Інститут генетики, фізіології та захисту рослин (Республіка Молдова)
  • Національний ботанічний сад ім. А.А. Чеботару (Республіка Молдова)
  • Таджикський аграрний університет ім. Шириншо Шохтемур (Республіка Таджикистан)
  • Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України (Україна)
  • Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (Україна)
  • Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України (Україна)
  • Інститут садівництва НААН (Україна)
  • ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України» (Україна)
  • Дослідна станція карантину винограду і плодових культур ІЗР НААН (Україна)
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (Україна)
  • Дніпровський державний аграрно-економічний університет (Україна)
  • Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка (Україна)
  • Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління (Україна)
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (Україна)
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України (Україна)
  • Національний лісотехнічний університет України (Україна)
  • Уманський національний університет садівництва (Україна)
  • Хмельницький національний університет (Україна)
  • Хортицька національна академія (Україна)
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Україна)
  • Малинський фаховий коледж (Україна)
Робота конференції розпочалася з вітального слова А.Б. Марченко – доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського НАУ. Також з вітальною промовою виступили колеги з Національного ботанічного саду  ім. А.А. Чеботару (Республіка Молдова).
Учасники конференції заслухали змістовні та практично-зорієнтовані доповіді, присвячені перспективам розвитку ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну, актуальним проблемам садово-паркового господарства та фітомеліорації, екологічній безпеці та сталому розвитку суспільства в умовах урбанізованого середовища.
Підсумовуючи роботу наукового зібрання, учасники підтримали спільну думку, що конференція була плідною та цікавою, професійною, дискусійною і повчальною. Обговорено багато важливих тем, які потрібні для професіонального росту і практичного досвіду, доповідачі надали вичерпну інформацію за своїми темами досліджень.

Організаційний комітет дякує усім учасникам за виявлений інтерес до конференції та бажає подальших успіхів у науковій роботі!