Інтерактивний захід «Найкращі миті БНАУ»

В житті є моменти, які запам’ятовуються назавжди, і студентські роки в БНАУ – саме такі.

Від перших лекцій до захоплюючих практик, від дружніх зустрічей до безсонних ночей підготовки до іспитів, кожна мить – неповторна!

Тому за ініціативи студентської ради економічного факультету було проведено інтерактивний захід «Найкращі миті БНАУ» аби студенти закарбували кращі моменти.

На захід також завітали учні Цибулівського ліцею, поділились своїми захопленнями, мріями та враженнями.

Особливі спогади залишаються з нами: теплі розмови в університетському парку, перші кроки у наукових дослідженнях, незабутні святкування та, звісно, відчуття єдності з однокурсниками.

Студенти лишили відбитки долонь з теплими згадками про БНАУ. Також, мали можливість отримати передбачення на найблище майбутнє.

Дякую БНАУ за ці чудові роки, за знання і дружбу, які стали важливою частиною нашого студентського життя. Разом ми робимо цей світ кращим!