Інтерв’ю з першими випускниками спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» агробіотехнологічного факультету

Днями кореспондент прес-центру «Молоді та зухвалі» агробіотехнологічного факультету БНАУ Кириленко Юлія мала можливість поспілкуватися з випускником 2022 року спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Богданом Тонковидом. Богдан проходив виробничу практику в компанії ICK Group, що спеціалізується на розробці та виготовленні технологічного обладнання, запасних частин і систем управління для виробництва гранульованих продуктів під власною торговою маркою GRANTECH. Група компаній успішно пройшла сертифікацію продукції відповідно до вимог директиви Європейського Союзу і отримала сертифікат, який підтверджує безпечність та високу якість продукції ТМ GRANTECH. На даний час Богдан працює в даному підприємстві на посаді електрика.