ENG | УКР |

Іспит для визначення рівня володіння державною мовою

 

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів. Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії.

Від 06.11.2019 іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Білоцерківському національному аграрному університеті. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/. Для реєстрації на іспит на базі Білоцерківського національного аграрного університету обирайте наш заклад з випадного меню.

Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: бульвар Олександрійський 96, м. Біла Церква, Київська обл., 6 корпус БНАУ, ауд. 201. Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних. Відповідальна особа – Тетяна Мазур, +380679066776.

Ви маєте можливість зареєструватися на серію безкоштовних вебінарів «Говоримо українською», які організовує наш заклад https://forms.gle/hkZDNqeNrr9EZjWu6