IV молодіжна модель Парламентської Асамблеї НАТО

Молодіжна модель Парламентської Асамблеї НАТО – платформа для активної та прогресивної молоді, сформована командою Мережі захисту національних інтересів «АНТС» у рамкахПрограми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Заходи у рамках проєкту спрямовані на розвиток лідерських якостей, командної роботи та критичного мислення учасників.

Цьогоріч до IV молодіжної моделі ПА НАТО долучився Ярослав Катаєв, голова студентської ради соціально-гуманітарного факультету, представивши Білоцерківський НАУ та міську студентську раду!

Серед учасників і спікерів заходу – Ганна Головко, голова мережі «АНТС», Олексій Селін, посол з особливих доручень, Петер Ван Де Ельде, Посол Embassy of Belgium in Kyiv, Rasa Juknevičienė, епутатка Європарламенту та інші.

Без сумніву, це унікальна можливість для молоді висловити свої погляди, розробити резолюції та на практиці відшліфувати свої комунікативні навички — важливий крок у формуванні майбутнього керівництва країни.